Solidworks Eğitimi

Yarınlara daha aydınlık bakabilmek adına, ERK Tasarım olarak,tasarım ve tasarım konusunda yetişmiş kalifiye elemanların arzettiği önemi görüyor ve bu noktada üzerimiz edüşeni yapmaya gayret etmekten geri kalmıyoruz. Bir yandan iş garantili olarak kişiye özel ders ve uygulama imkanları sunarken, diğer yandan bir sosyal sorumluluk olarak görev edindiğimiz yediden yetmişe herkese hitap eden anlatım şeklimizle ücretsiz eğitim imkanı sağlıyoruz.

Ücretsiz eğitimlerimiz, daha önce solidworks programına dair hiçbir bilgisi olmasa dahi, bu konuda kendini geliştirmek isteyen gerek ilkokul öğrencisi gerek emekli olsun, her yaştan insanımızın profesyonelleşmeye doğru adımatmasını  sağlamaktadır. Eğitim videolarımızda ERK Tasarıma özgü konsept ve anlatım biçimimiz sayesinde izleyicilerimizin takılmadan ve kopukluk yaşamadan bizimle birlikte ilerlemelerini sağlıyoruz.

Verdiğimiz kişiye özel eğitimlerde kişilerin bilgi seviyelerini değerlendirerek, var ise tabanındaki eksiklikleri tamamlıyor, devamında mevcut pozisyonlarına ve ilerlemek istedikleri sektöre göre bir yol haritası belirliyoruz. Bu istikamette minimum zamanda maksimum verim gözeterek derslerimizi sürdürüyoruz.

Ücretsiz sunduğumuz eğitim imkanından https://www.youtube.com/c/erktasarim  kanalını takip ederek faydalanabilirsiniz.